Big one

Uzņēmēju biedrībā uzņemti jauni biedri

Vakar, 5.janvārī, notika kārtējā Ogres novada uzņēmēju biedrības (ONUB) valdes sēde. Biedrība savās rindās uzņēma divus jaunus biedrus,  pārrunāja aktuālos biedrības darba kārtības jautājumus, kā arī uzklausīja kolēģus no Salaspils uzņēmēju biedrības.

ONUB valdes priekšsēdētājs, SIA “Miandum” īpašnieks Didzis Mizis: “Priecājos, ka biedrībai pievienojušies vēl divi Ogres novada uzņēmēji, kas gatavi iesaistīties Ogres novada uzņēmējdarbības vides attīstības procesos, kā arī ceru, ka netiks liegti padomi jautājumos, kas saistīti ar uzņēmējdarbību tiem, kuriem tie būs nepieciešami”.

Jaunie ONUB biedri pārstāv dažādas biznesa jomas. Māris Pilmanis ir grāmatvedības uzņēmuma SIMOSIS īpašnieks. Uzņēmums nodrošināta augstas kvalitātes standartiem atbilstošus finansu un vadības grāmatvedības pakalpojumus un konsultācijas. Otrs uzņēmums- SIA Premium Services– darbojas auto apkopes un remontu jomā: vieglo un kravas auto mazgātuve, riepu serviss, remontdarbi, bremžu stends, savirzes regulēšana, ritošās daļas pārbaude u.c. pakalpojumi. Šobrīd biedrībā ir 38 biedri.

Valdes sēdē klātesošie parrunāja 2.Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongresa un Uzņēmēju dienas norisi. Kongresu organizēja Ogres novada uzņēmēju biedrība, Ogres novada pašvaldība un Ogres Biznesa un Inovāciju Centrs. Atgādinām, ka kongresa noslēguma piezīmes un fotogaleriju var aplūkot mājaslapā www.ogreskongress.lv.

Pagājušā gada nogalē Ogres novada uzņēmēju biedrības valdes sēde notika SIA Latlaft birojā. Biedrībā tika uzņemts SIA Akvadaris- uzņēmums, kura darbības virziens ir katlu māju tehnoloģisko iekārtu montāža, hidroapsaistes izbūve, siltumtrašu un ūdensvadu izbūve un projektēšana. Uzņēmums strādā gan Latvijas teritorijā, gan Lietuvā un Igaunijā.

Nākamā valdes sēde notiks 2. februārī plkst. 17.00, Ogrē. Atgādinām, ka visas valdes sēdes ir atklātas un tajā, iepriekš gan piesakoties, ir aicināts piedalīties katrs Ogres novadā strādājošs uzņēmējs.