Big one

Uzņēmēji ziedo Ukrainas iedzīvotājiem

Daudzi Ogres iedzīvotāji, to skaitā uzņēmēji, mediķi, sportisti atsaukušies akcijai un ziedojuši dažādas mantas, pārtiku, kā arī naudu. Ogres novada pašvaldības rīkotajā atbalsta akcijā iesaistās arī Ogres novada uzņēmēju biedrība un basketbola klubs (BK) “Ogre”.

Arita Belte no Ogres novada uzņēmēju biedrības, SIA “Eko Med” pārstāve, stāsta: “Uzņēmēja dabā ir celties, iet un darīt. Tieši to mēs arī darījām. Ikviens vēlējās palīdzēt un iesaistīties, kā vien varēja. Dalījāmies kontaktos, ziedojām dažādas preces, sniedzām informāciju tālāk. Mūsu, uzņēmēju, priekšrocība ir tā, ka mums ir iespēja uzrunāt dažādu uzņēmumu vadītājus, jo mēs nemitīgi esam šajā biznesa vidē.”A.Belte tic, ka viss sākas no viena cilvēka pēc tam pievienosies arī citi, jo citi sadzird un arī vēlas palīdzēt.Uznemeji_ziedo6_239x178

A.Belte stāsta, ka uzņēmēji bijuši ļoti aktīvi. Pateicoties „Colgate – Palmolive” profesionālo produktu attīstības vadītājam Baltijas valstīs Mārim Melbārdim bērni Ukrainā tiks pie 1300 zobu pastām un 1200 zobu birstītēm, savukārt pateicoties uzņēmējam Didzim Mizim, kas ir ne tikai uzņēmuma SIA “Miandum” valdes loceklis, bet arī Ogres uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs, visas labdarības akcijā saziedotās lietas tiks nogādātas Ukrainā, Čerņigovā. Savu artavu devis arī Jāzeps Janiševs no Ogres novada pensionāru, invalīdu un neredzīgo biedrības, kurš ziedojis vairākus desmitus maisu ar apģērbu, rotaļlietām un apaviem. Ogres uzņēmēju biedrību ziedoja apģērbu, apavus, gultasveļu, dvieļus, traukus, dažādas saimniecības un higiēnas preces, 50 autiņbiksīšu “Pampers” iepakojumus, mazgāšanas līdzekļus, rotaļlietas un dažādas citas preces. Tika ziedotas arī dažādas pārtikas preces, piemēram, makaroni, konservi, eļļa, cukurs, sāls un dažādi graudu izstrādājumi.
VIDEO: Ogres novada uzņēmeju biedrība ziedo Ukrainai
VIDEO: Uzņēmēji ziedo Ukrainas iedzīvotājiem
Avots: www.ogresnovads.lv