Big one

Tiek izsludināta pieteikšanās Zviedrijas Biznesa gada balvai 2014

Jau piekto gadu uzņēmumi no Latvijas tiek aicināti pieteikties prestižajai Zviedrijas Biznesa gada balvai, kuras galvenais mērķis ir noskaidrot atbildīgākos uzņēmējus un stiprināt veiksmīgo sadarbību starp Zviedriju un Latviju, akcentējot kopīgās vērtības. Tāpat arī ne mazāk būtiski ir izcelt veiksmīgākos jaunos uzņēmējus, kā arī ilgtspējīgākos uzņēmumus Latvijā.
Ikviens uzņēmums vai organizācija, kas darbojas Latvijā, var pieteikties Zviedrijas Biznesa gada balvai kādā no trīs kategorijām: „Stabili augošs un ilgtspējīgs uzņēmums Latvijā”, „Korporatīvās sociālās atbildības projekts vai iniciatīva” un „Gada jaunais uzņēmējs”.
Pasākumu rīko Zviedrijas vēstniecība un Zviedrijas Tirdzniecības un Investīciju padome. „Līdz šim katru gadu augošais pieteikumu skaits ir pierādījis, ka Latvijas uzņēmēji arvien vairāk domā par ilgtspējīgu attīstību un ievieš atbildīgas uzņēmējdarbības praksi. Mēs ceram, ka šī pozitīvā tendence atspoguļosies arī interesē par balvu šogad un rezultēsies šī gada pieteikumu skaitā, ” saka Zviedrijas Tirdzniecības un Investīciju padomes Latvijā vadītājs Ansis Mūrnieks.
Uzņēmumu pieteikumus iespējams iesniegt līdz š.g. 29.oktobrim, aizpildot formu „Zviedrijas Biznesa gada balvas 2014” mājas lapā www.swedishbusinessawards.com. Pieteikumus izvērtēs komisija, kurā iekļauti pārstāvji no Zviedrijas vēstniecības, Zviedrijas Tirdzniecības un Investīciju padomes, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Zviedrijas Institūta, Zviedrijas Tirdzniecības kameras, Pasaules Dabas fonda u.c. organizācijām.
Zviedrijas Biznesa gada balvas 2014 pasniegšanas pasākums notiks šī gada 2.decembrī. Līdzās Latvijas un Zviedrijas valstu amatpersonu uzrunām un balvu pasniegšanai būs arī ievērojamas zviedru uzņēmējas Karinas Nilsdoteres (Karin Nilsdotter) prezentācija. Uzzinot par Karinas vadītā uzņēmuma darbības jomu, vienaldzīgo ir maz – tie ir komerciālie kosmiskie lidojumi jeb kosmosa tūrisms. Ieguvusi vairākas inovāciju balvas, viņa iezīmē jaunas iespējas nozarē, kā arī veicina tās sinerģiju ar pētniecības un izglītības nozarēm.
Sīkāka informācija par pieteikšanos Zviedrijas Biznesa gada balvai 2014 pieejama pa tālruni +371 67828046 vai e-pastu lettland@business-sweden.se.