Big one

ONUB izbraukuma sēdē uzņem divus jaunus biedrus

Ogres novada uzņēmēju biedrības (ONUB) februāra valdes sēdē tika uzņemti divi jauni biedri – Ogres novada uzņēmēji. Uzņēmēji valdes sēdē iepazinās ar sava biedra SIA “Vīns.lv” īpašnieka Normunda Labrenča uzņēmumu, kā arī diskutēja par aktuālajiem jautājumiem, kas skar uzņēmējdarbības vidi no 2015. gada sākuma.

Februāra ONUB valDSC06962des sēdē notika izbraukumā – uzņēmēji apmeklēja ogrēniešiem labi zināmā uzņēmēja Normunda Labrenča vīnu ražotni, kas atrodas Ogrē, Madlienas ielā. “Pie vīna darīšanas esmu nonācis, pateicoties manai interesei par dārzkopību. Mani vecāki iegādājās lauku māju Allažos 1989.gadā, tad arī sāku aizrauties ar dārzkopību. Pirmos piecus vīnogulājus iestādīju 1992.gadā, trīs no tiem ražo joprojām”, saka Normunds Labrencis. Nopietni ar vīna gatavošanu uzņēmējs sācis nodarboties pirms desmit gadiem. Tagad vīna darītavā top sausie, pussausie, kā arī deserta vīni un dzirkstošie vīni ar dabīgu otrreizējo fermentāciju pudelē. Vīniem netiek pievienoti sulfīti. “Man svarīgākais ir vīna kvalitāte. Kad vīna darīšana ieguva pietiekami lielus apjomus, izšķīros par uzņēmuma reģistrāciju un atvēru mazo mājas vīna ražotni”. Uzņēmēji  iepazinās ne tikai ar ražošanas procecus, bet arī marketinga un pārdošanas specifiku.

Valdes sēdē tika uzņemti divi jauni biedri. SIA „Greenform” specializācija ir ainavu arhitektūra un dārzu labiekārtošana, bet SIA ”Juvils” darbības joma ir nekustaDSC06971mā īpašuma iznomāšana. Abi jaunie biedri uzskata, ka līdzdalība vietējā uzņēmēju organizācijā ir labs veids kontaktu veidošanā un uzņēmēju interešu aizstāvībā.

ONUB valdes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Mizis: “Šobrīd esam jau 24 biedri. Esam ļoti dažādi –  mums ir jaunie uzņēmēji, kas biedrībā galvenokārt gūst pieredzi, pārņem zināšanas  no tiem, kas ir ilgāk uzņēmējdarbībā. Un mums ir arī uzņēmumi ar vairāku miljonu eiro apgrozījumu gadā un simts vai vairāk darbinieku. Tomēr izaicinājumi jau visiem uzņēmējiem ir līdzīgi – kā vadīt uzņēmumu labāk visplašākajā šī vārda izpratnē. Un tieši dažādā pieredze, pat ja nedod tieši risinājumu, bieži dod impulsu un idejas, kā katram vēl labāk attīstīt savu uzņē-DSC06969mumu”.

ONUB valdes priekšsēdētājs Māris Kapusts uzsvēra, ka “pēdējais gads, kad mūsu biedru skaits ir dubultojies parāda, ka biedrībai būs vairāk turpmāk jādomā, kā apmierināt visu biedru intereses. Kopsapulce, kurā apstiprināsim darba plānu turpmākajam gadam un rosināsim diskusiju par uzņēmēju vajadzībām, būs ļoti svarīga biedrības "Pie Mimi" ceptie sklandraušiturpmākajam darbam.”

Nākamā valdes sēde notiks 3. martā plkst. 17.00 Akmeņu ielā 47- viesosimies SIA „Pie Mimi” darbnīcā. Atgādinām, ka katra valdes sēde ir atklāta un tajā ir aicināts piedalīties katrs Ogres novadā strādājošs uzņēmējs.