Big one

Ogres novada uzņēmēju biedrība uzņem trīs jaunus biedrus

Vakar, 6.oktobrī, notika kārtējā Ogres novada uzņēmēju biedrības (ONUB) valdes sēde. Biedrība uzņēma trīs jaunus biedrus savās rindās, kā arī pārrunāja aktuālos biedrības darba kārtības jautājumus.

ONUB valdes priekšsēdētājs, SIA “Miandum” īpašnieks Didzis Mizis: “Priecājos, ka biedrībai pievienojušies vēl trīs zinoši un pieredzējuši uzņēmēji, kas gatavi iesaistīties Ogres novada uzņēmējdarbības vides attīstības procesos, kā arī ceru, ka netiks liegti padomi jautājumos, kas saistīti ar uzņēmējdarbību tiem, kuriem tie būs nepieciešami”.

Trīs jaunie ONUB biedri pārstāv dažādas biznesa jomas. Aivars Vjakse pārstāv uzņēmumu “E-Credit Latvia”, bet viņa darbības cita joma ir arī saistīta ar nekustamo īpašumu apsaimniekošanu. Arnis Onužāns ir divu uzņēmumu vadītājs. SIA Latlaft ir ģimenes uzņēmums, kas savu ceļu uz pieredzi un kompetenci guļbūvju tirgū uzsāka 2001. gadā, šo gadu laikā uzņēmums ir izaudzis par vienu no tirgus līderiem, kuru atpazīst augstās kvalitātes un nevainojamās reputācijas dēļ. Otrs uzņēmums SIA Jauda-koks ražo impregnētus stabus sakaru un elektropārvades līnijām. Edgars Kapusts ir TC Dauga valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks. TC Dauga nomnieki Ogrē nodrošina darbavietas ap 300 cilvēku.

Valdes sēdē tika apspriesti aktuālākie jautājumi, kas skar 2.Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongresa organizatorisko pusi. Kongresa, kas notiks 27.novembrī Ogres kultūras centrā, mērķis ir uzņēmēju, pašvaldību un valsts pārstāvju efektīvas sadarbības nozīmības aktualizēšana. Tas būs diskusiju forums, kura nolūks ir uzņēmēju, likumdevēju un izpildvaras dialoga veicināšana ar mērķi uzlabot uzņēmējdarbības vidi Latvijā, veidot konkurētspējīgu un plaukstošu Latvijas tautsaimniecību, izcelt un uzteikt labos Latvijas piemērus pašvaldībās, kur reģionālās attīstības stratēģijas ieviešana ir veiksmīga. Kongresu organizē Ogres novada uzņēmēju biedrība, Ogres novada pašvaldība un Ogres Biznesa un Inovāciju Centrs.

Nākamā valdes sēde notiks 3. novembrī plkst. 17.00 Akmeņu ielā 47, Ogrē. Atgādinām, ka visas valdes sēdes ir atklātas un tajā ir aicināts piedalīties katrs Ogres novadā strādājošs uzņēmējs.