Big one

Ogres novada uzņēmēju biedrība pulcējas kopsapulcē un ievēl jaunu valdi

Ogres novada uzņēmēju biedrības (ONUB) kopsapulcē organizācijas biedri gada pārskata kopsapulcē atskatījās uz paveikto, kā arī iezīmēja galvenos nākamā darbības gada uzdevumus. ONUB ir Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs un oficiālais LTRK pārstāvis Ogres novadā. Kopsapulce saskaņā ar ONUB Statūtiem arī ievēlēja jauno biedrības valdi.

Šobrīd ONUB ir 38 biedri, kas pārstāv dažādas darbības sfēras, piemēram, apkures sistēmu uzstādīšana, grāmatvedības ārpakalpojumi, reklāmu izgatavošana, sabiedriskā ēdināšana un pārtikas ražošana, guļbūvju ražošana un citas. Biedrības dalībnieki uzņēmumu apgrozījums veido nozīmīgu Latvijas un Ogres novada tautsaimniecības daļu. ONUB valdes priekšsēdētājs arī ir saņēmis  apbalvojumu par sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību.

ONUB valdes priekšsēdētājs Didzis Mizis savā gada pārskatā biedriem uzsvēra: “Esam aizvadījuši aktīvu un veiksmīgu darba gadu. Mūsu biedru skaits ir audzis – 2015. gada laikā mūsu biedru skaits ir pieaudzis par 17 uzņēmumiem. Pagājušā gada nogalē organizējām 2. Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongresu, kas pulcēja vairāk nekā 200 uzņēmēju, valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku. Kongresu atklāja Valsts Prezidents Raimonds Vējonis. Kā ierasts, sadarbībā ar Ogres novada domi, Ogres biznesa un inovāciju centru ONUB piedalījās jau sestās Uzņēmēju dienas organizēšanā. Uzņēmēji atsaucās arī domes aicinājumam atbalstīt Ukrainas konfliktā cietušās ģimenes, ziedojot gan līdzekļus, gan mantas un produktus. Uzņēmēji Ogres novadā ir arī sportiski, kā jau ierasts, piedalījāmies Latvijas uzņēmēju sporta spēlēs. Pirmo reizi Ogres uzņēmēji atbalstīja arī Jaunā gada uguņošanu Ogrē”.

Kopsapulcē piedalījās arī Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, kurš pateicās par lielisko sadarbību, izklāstīja tuvākos novada attīstības plānus.

“Priecājos, ka turpinās arī mūsu sadarbība ar LTRK, palīdzot virzīt uzņēmējiem aktuālos jautājumus valdības līmenī. Atliek šīs iespējas izmantot un vēl aktīvāk iesaistīties ONUB darbā. Atgādinu, ka aicinām uzņēmējus pievienoties ONUB, kopā strādājot veicināsim uzņēmējdarbības attīstību un interešu pārstāvību”, piebilst Didzis Mizis.

 

Kopsapulce saskaņā ar biedrības Statūtiem ievēlēja jauno valdi – turpmāk tajā darbosies uzņēmēji Māris Kapusts, Māris Legzdiņš, Jana Briede, Didzis Mizis un Inga Latkovska. Valdes priekšsēdētāju nākamajam gadam valde ievēlēs valdes sēdē 5. aprīlī.