Big one

Ogres 1. vidusskolas skolēni risina vietējo uzņēmumu problēmas

11.aprīlī Ogres 1. vidusskolā pulcējās vairāki Ogres novada uzņēmēji, lai iepazītos ar 11.b klases skolēnu veikumu projektu nedēļā.

Ogres 1. vidusskolas 11.b klase ir otrā komercdarbības klase skolā. Pateicoties skolotājai Agnesei Slišānei, Ogres Biznesa un Inovāciju Centram un Ogres novada uzņēmēju biedrībai, jau trešo gadu projektu nedēļas ietvaros jauniešiem ir iespēja viesoties pie novada uzņēmējiem un gūt arī praktiskas zināšanas par uzņēmējdarbības vidi.

Šogad skolēniem bija iespēja doties uz vairākiem uzņēmumiem – “MClouds”, “Ocafe”, “Malevss”, “Comvill”, “Miandum”, “Privacon”, kā arī uz banku “Citadele”. Jauniešiem bija jāveic noteikts uzdevums – risināt uzņēmēja izvirzīto problēmu un sagatavot prezentāciju, atspoguļojot tajā savu redzējumu šīs problēmas risinājumam.

SIA “Malevss” īpašnieks Māris Legzdiņš, piemēram, skolēniem lika izstrādāt uzņēmuma jaunās produkcijas etiķetes, savukārt SIA “Comvill” īpašnieka Jura Laizāna uzdevums skolēniem bija izpētīt interneta veikalu darbības specifiku.

Kā atzīst paši skolēni, šāda pieredze esot bijusi vērtīga, jo mācību procesā iegūtās teorētiskās zināšanas varēja izmantot praksē. Uzdevumi esot bijuši radoši un interese par uzņēmējdarbību esot tikai augusi.

Skolēni, kuri piedalījās projektu nedēļā un devās pie uzņēmējiem, saņēma Ogres novada uzņēmēju biedrības atzinības rakstus. Īpašas dāvanas saņēma tie skolēni, kuri sadarbojās ar SIA “Malevss” un banku “Citadele”.

Avots: www.ogrenet.lv

 

https://www.youtube.com/watch?v=vuX9yCfSjw4