Big one

Partneri

LTRK LOGO LVLai aktīvi piedalītos politikas plānošanas, ieviešanas un uzraudzības jomā, biedrība ir kļuvusi par Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru un Ogres reģionālo pārstāvniecību. Šī partnerība mums nodrošina sociālā dialoga partnera statusu un ietekmes iespējas valdībā.

 

OBICOgres biznesa un inovāciju centrs veic uzņēmējdarbības atbalsta funkciju, lai sakārtotu uzņēmējdarbības vidi, stimulētu attīstību un veicinātu cilvēkresursu attīstību radot jaunas darba vietas un papildinot pašvaldības budžetu, tādējādi rūpējoties par ikvienu Ogres un Ogres novada iedzīvotāju.

 

Ogres novada domeOgres novada dome– Ogres novada pašvaldība ir vienota administratīvi teritoriāla vienība, kas sastāv no Ogres pilsētas, Krapes pagasta, Ķeipenes pagasta, Lauberes pagasta, Madlienas pagasta, Mazozolu pagasta, Meņģeles pagasta, Ogresgala pagasta, Suntažu pagasta un Taurupes pagasta. Ogres novada uzņēmēju biedrība aktīvi darbojas Ogres novada attīstības komisijā, pārstāvot uzņēmēju viedokli.

 

 

 

statoil_horisontal

Statoil Fuel & Retail Latvia ir daļa no Statoil Fuel & Retail uzņēmuma, kas ir vadošais autotransporta degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 100 gadu darba pieredzi šajā nozarē. Statoil Fuel & Retail ir plašs mazumtirdzniecības tīkls Skandināvijas valstīs, Baltijas valstīs, Polijā un Krievijā.

Statoil Fuel & Retail ir aptuveni 2,300 degvielas mazumtirdzniecības vietu, tajā skaitā pilna servisa stacijas, kā arī automatizētās degvielas uzpildes stacijas. Mūsu uzpildes stacijās strādā vairāk nekā 17,000 cilvēku (ieskaitot darbiniekus Statoil franšīzes stacijās) un aptuveni 2,000 darbinieku Statoil birojos Eiropas valstīs un Krievijā.

Statoil Fuel & Retail piedāvā arī stacionāro enerģiju, degvielu jūras transportam, aviācijas degvielu, smērvielas un ķimikālijas. Uzņēmumam ir aptuveni 400 autocisternu un vairāk nekā 60 degvielas uzglabāšanas termināli astoņās valstīs. Uzņēmums nodrošina aviācijas degvielu aptuveni 80 lidostās desmit valstīs un ražo 750 dažādu smērvielu produktus, kas tiek pārdoti 20 valstīs.

Statoil Fuel & Retail ir uzņēmuma Alimentation Couche-Tard meitasuzņēmums, un ir daļa no vairāk nekā 8100 staciju un 70 000 aizrautīgu mazumtirgotāju tīkla, kas ik nedēļu apkalpo vairāk nekā 30 miljonus apmeklētāju visā pasaulē.