Big one

AICINA PIEDALĪTIES UZŅĒMĒJU – INVESTORU KONTAKTBIRŽĀ

Domājot par jauno uzņēmēju atbalsta iespējām un veidu, kā palīdzēt ar praktiskām zināšanām topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, kuriem ir biznesa ideja un nepieciešams vien eksperta padoms un finansējums savas idejas vai uzņēmējdarbības attīstīšanai – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra novembrī organizē investoru kontaktbiržu, kurā uzņēmējiem un ideju autoriem, kuri meklē investīcijas, būs iespēja satikt vienuviet gan pārstāvjus no riska kapitāla fondiem, gan privātos investorus, kā arī biznesa eņģeļus.
10 labākajiem biznesa ideju autoriem, kuri tiks izvēlēti dalībai investoru kontaktbiržā, tiks nodrošināta bezmaksas tirgus pētījuma veikšana biznesa idejai, kā arī konsultācijas, kas palīdzēs labāk sagatavoties uz tikšanos ar potenciālo investoru.

Visiem ideju autoriem būs iespējams saņemt konsultācijas biznesa un finanšu plāna sagatavošanā pie nozares profesionāļiem.

UZŅĒMĒJU UN INVESTORU KONTAKTBIRŽA

Norises datums: 20. novembris no plkst. 11:00 – 15:00

 Norises vieta: Eiropas Savienības māja, Aspazijas bulvāris 28, Rīga

Ja Tu esi jaunais uzņēmējs ar biznesa ideju vai jau ar esošu uzņēmumu, kurai Tu tici un vēlies prezentēt savu ideju potenciālajiem investoriem, piesakies līdz 19.septembrim, aizpildot pieteikuma anketu, jo tikai 10 labākās biznesa idejas saņems iespēju prezentēties potenciālajiem investoriem.

Privātos investorus un riska kapitāla fondu pārstāvjus aicinām pieteikt savu dalību līdz 2014.gada 14.novembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Biznesa idejas tiks izvērtētas ņemot vērā to kvalitāti, potenciālu un gatavības stadiju.

Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un nodibinājumu „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” programmas „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros.

 

Kontaktinformācija:
Liene Kataševska
Nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”
Tālrunis: +371 63629661
E-pasts: liene [dot] katasevska [at] vatp [dot] lv

Anete Vītola
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete [dot] vitola [at] liaa [dot] gov [dot] lv

LIAA