Big one

Aicina iedzīvotājus iesaistīties Ogres novada attīstībā

Zeme_zied_plakats_Madliena

Zied zeme iepriekšējā plānošanas perioda stratēģija un tās īstenošana ir ietekmējusi teju ikvienu Ogres novada pagastu iedzīvotāju, jo atbalstīti pašdarbnieku kolektīvi, izglītības iestādes, labiekārtota vide un papildinātas aktīvās atpūtas iespējas. Lai labāk izprastu iedzīvotāju vēlmes un vajadzības nākotnei, Zied zeme aicina visus piedalīties jaunās stratēģijas izstrādē un būt līdzatbildīgiem.

„Kaut arī iedzīvotāju iesaistīšana ir tikai viens no posmiem stratēģijas izveides procesā, tas ir ļoti nozīmīgs. Mums ir svarīgi uzklausīt un saprast iedzīvotāju viedokli, lai atbalstītu projektus un tādējādi attīstītu reģionu tā, kā to vēlas vietējie cilvēki. Vēl stratēģijas plānošanas ietvaros izvērtējam iepriekšējo darbību, aptaujājam projektu īstenotājus, bet ar apkopotajiem secinājumiem iepazīstināsim noslēguma konferencē 18.jūnijā,” stāsta Zied zeme administratīvais vadītājs Māris Cīrulis.

Pasākumā ar muzikāliem priekšnesumiem un pieredzes stāstiem uzstāsies kolektīvi, kuri īstenojuši Zied zeme projektus un iedvesmos arī pārējos. Savukārt darba grupās pie nākotnes plāniem strādāt tiks aicināts ikviens iedzīvotājs. Pasākums notiks Madlienas kultūras un jaunrades centrā „O Divi”, sestdien, 28.martā, pulksten 14.00.

Semināri – forumi tiks organizēti arī Ikšķiles novadā, Ķeguma novadā un Lielvārdes novadā, lai iespējami plaši izzinātu iedzīvotāju vēlmes biedrības Zied zeme stratēģijai.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Ilzi Staģīti, rakstot ilze@ziedzeme.lv vai zvanot 26467949.